Otwórz swój lokal na zasadach franczyzy

Jeśli marzysz o otwarciu swojej restauracji, a szukasz pomysłu i kogoś z doświadczeniem, kto przeprowadziłby Cię przez wszystkie tajniki otwarcia renomowanej restauracji to skontaktuj się z nami.

Oferujemy dogodne warunki współpracy, przeszkolimy Twój personel, podzielimy się doświadczeniem i nauczymy prowadzić profesjonalną restaurację, udostępnimy nasze grono dostawców, wdrożymy odpowiednią technologię. Nie ukrywamy, że prowadzenie restauracji to bardzo trudne wyzwanie, ale możemy pomóc wyeliminować ryzyko złego trafienia w gusta przyszłych gości, nie chcemy stworzyć typowej sieci, a grupę kilku wybitnych włoskich restauracji w Polsce.

Mamy ambicje być najlepszymi, pracujemy z najlepszymi na najlepszych półproduktach, jakość tego co serwujemy ma być na najwyższym poziomie i tego będziemy oczekiwać od naszego franczyzobiorcy.

Zainteresowanych współpracą

zapraszamy do kontaktu

TRATTORIA-PIZZERIA STONEHENGE
STONEHENGE Polański, Mirowski Sp.j.

tomek@stonehenge.nazwa.pl

Informacje RODO

Wysyłając do nas maila, dzwoniąc w celu złożenia zamówienia na usługę automatycznie zgadzają się Państwo na przetwarzania Swoich danych zgodnie z Polityką prywatności naszej spółki. W dowolnym momencie mogą Państwo odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: tomek@stonehenge.pl , a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

plansza informacyjna PFR poziom